Biokrb v paneláku

O návrhu

Návrh interiéru obývačky mal po rekonštrukcii pôsobiť nasledovne: nie úplná moderna, niečo nie tuctové, ale súčasne príjemné, útulné a ak by sa dalo, majitelia by veľmi radi uvítali biokrb…

Keďže okrem vyššie uvedených slov mala majiteľka pozitívny vzťah k ružovej farbe rozhodla som sa ju zakomponovať aj do návrhu. Za sedačku som použila jemne vzorovanú staroružovú tapetu a časť, kde sa nachádza okno a východ na balkón som navrhla ako ružový blok, ktorý trochu opticky skrátil dlhú miestnosť a vytvoril zaujímavý prvok v interiéri. V rámci obývacej steny som po bokoch umiestnila otvorené police na knihy a dekorácie a do stredu som na drevený panel umiestnila pod TV, želaný zabudovaný biokrb. Sedačku som navrhla v bledej šedo modrej farbe a doladila zvyšok interiéru vysokým obrazom a pohodlným kresielkom.

V rámci zmien som na želanie domácich skúsila iné farebné prevedenie, pôvodnú sedačku som nahradila tmavo- modrou farbou, ktorá pekne harmonizuje s použitým staroružovým odtieňom. Odstránili sme biokrb a upravili obývaciu stenu farebne aj dispozične. Návrh interiéru obývačky som na želanie tiež doplnila o komodu, nad ktorú som zavesila zrkadlo. (zmeny viď. posledné 4 obrázky)

Lokalita

Trnava

Typ stavby

Rekonštrukcia – bytový dom

Rozloha

21 m2

Zdielať 

Upravená verzia s inými farbami a bez biokrbu


Start typing and press Enter to search

Shopping Cart