Kto sa nebojí čiernej

O návrhu

Dizajn kuchyne s obývačkou som navrhovala pre pár, ktorý mal jasnú predstavu, aké základné materiály a farebnú kombináciu chcú mať vo svojom novom interiéri. Interiér sa mal niesť v modernom duchu s čiernou kuchyňou a prírodným dubom, doplnený o priznaný betónový strop. 

Kuchyňa s jedálňou

Kuchyňu som skombinovala na základe požiadaviek. Jej základ tvorí matná čierna farba v kombinácii s dyhou v odtieni natur dub kartáčovaný a lesklým čiernym mramorom, použitým na pracovnej doske a zástene. Dizajn kuchyne má dominantný ozdobný zelený prvok zavesený nad linkou, ktorý kuchyňu krásne oživuje. V jedálni je dominantou krásny masívny stôl s jemnými tvarmi, doplnený o pohodlné kresielka. Zaujímavým prvkom v interiéri je deliaca stena, ktorá z jedálenskej časti v sebe ukrýva vitrínu s LED osvetlením a zo strany obývačky má v sebe zabudovaný krb a TV stenu.

Obývačka

V obývačke dominuje veľká, pohodlná sedačka, doplnená a krásny koberec, obrazy a poskytuje výhľad na krb a TV stenu, ktorá je umiestnená vo výreze deliacej priečky. Pod oknami je umiestnená skrinka, ktorá slúži aj ako lavica na sedenie. Poskytuje tak možnosť oddychu alebo čítania dobrej knižky pri dennom svetle. Celú plochu dotvára krásna podlaha s parketami v tvare rybej kosti, ktorá hra pekne s betónovými plochami na stenách a strope. Za mňa je to jeden pekný a vydarený interiér krásneho domčeka.

Lokalita

Dobrá Voda

Typ stavby

Novostavba – rodinný dom

Rozloha

58,94 m2

Zdielať
 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart