Samkova oáza

O návrhu

Návrh interiéru detskej izby vychádzal z požiadavky vyťažiť z miestnosti čo najviac úložných priestorov. Samko chcel tiež väčšiu posteľ a modrú farbu.

Nábytok v izbe je navrhnutý na mieru, posteľ má rozmer 1,2m x 2 m a má vysúvacie lôžko, ktoré by slúžilo na prespanie kamarátov. Skriňu som umiestnila do rohu za dvere a je navrhnutá ako otváravá s hnedým pruhom, ktorý sa prelína s doskou na písacom stole. Spomínaný písací stolík som doplnila o úložný priestor vo forme vyššej skrinky nad stolíkom a stenu, resp. celý roh som využila ako kreatívnu plochu. Návrh interiéru detskej izby som dotvorila čiernou tabuľovou farbou s magnetickým podkladom.

Aby knižnica nad posteľou nebola celá otvorená, navrhla som dva posuvné panely, ktoré sa môžu posúvať podľa potreby. Vždy tak bude polovice knižnice zatvorená a druhá otvorená. Na nábytok som použila hnedé kožené úchytky.

Stenu okolo dverí a postele som navrhla v pastelovom odtieni tyrkysovej, nádherne ju presvetlila a osviežila. Nedalo mi  nevyužiť aj priestor vedľa dverí, kde som Samkovi umiestnila rebriny, ktoré vie všetranne využiť, od prevesenia vecí, cez dekoráciu až po samotné cvičenie.

Lokalita

Kráľová pri Senci

Typ stavby

Novostavba – rodinný dom

Rozloha

10,87 m2

Zdielať


Start typing and press Enter to search

Shopping Cart