Zelená nepatrí len do lesa

O návrhu

Interiér tohto domčeka si majitelia predstavovali moderne. Zároveň vyžadovali aby návrh kuchyne s jedálňou bol zároveň útulný, doplnený o farby prírodného dubu v kombinácii s netradičnou zelenou farbou na kuchynskej linke, doplnený o knižnicu.

Kuchyňa s jedálňou

Návrh kuchyne s jedálňou som skombinovala na základe požiadaviek a jej základ tvorí šedo-zelená farba na kuchyni, doplnená o dubový drevodekor. Je doplnená ostrovčekom s dvomi barovými stoličkami a poličkami na vínko. V kuchyni je aj skrytý vstup do komory a kuchyňa vďaka tomu pôsobí celistvo.

Obývačka

V obývačke sa na skrinke pod TV objavuje rovnaká zelená farba ako na kuchyni a namiesto TV majú majitelia veľké premietacie plátno. Stenu napravo zdobí krásna kombinovaná knižnica, ktorá pokračuje plynule do zabudovaného krbu s jednoduchým dizajnom. K útulnosti nám chýbajú už len záclony a koberec a síce menší priestor dennej zóny má všetko, čo sa od neho požaduje. Vzdušnosť samotnému priestoru dodáva aj vysoký strop s priznanými trámami, na ktoré sme omotali závesné svietidlá a takto nám krásne dotvárajú priestor do originálnej podoby.

Lokalita

Nová Dedinka

Typ stavby

Novostavba – rodinný dom

Rozloha

39,03 m2

Zdielať 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart