Pánska záležitosť

O návrhu

Interiérový dizajn obývačky bol tvorený pánskemu majiteľovi a jeho predstava ideálneho bývania bol vzdušný priestor s prírodnými prvkami v modernom a nadčasovom dizajne, ktorý som sa rozhodla osviežiť zeleným akcentom. Nakoľko v čase Covidu viac pracujeme z domu, bola požiadavka aj zapracovať do priestoru malý pracovný kútik.

V obývačke som stavila na pohodlnú rohovú sedačku, ktorú som doplnila jemným zeleným kresielkom s podnožkou. Pracovný kútik som navrhla a prepojila s TV stenou. V hornej časti som zvolila biele úložné skrinky pod stropom, ktoré nezaťažujú a pekne prepoja TV stenu a pracovný kútik a v obývačke sa tiahnu do zvislej skrinky a užšej knižnice so sivými poličkami. Dvere do spálne som skryla do dreveného obkladu za TV. Pracovný kútik som dozdobila lamelami z drevodekoru v šírke 3×2 cm a tieto som použila aj za sedačku na vyplnenie rohu.

Stenu za pracovným kútikom a oproti oknu som volila v betónovej omietke, zvyšok stien sú biele. Konferenčný stolík som navrhla v prírodnom štýle, keďže sa majiteľovi takéto prvky páčia a krásne ladí aj s použitými dekormi. Sklo na stolíku zasa priestor nezaťaží a jeho okrúhly tvar zjemní všetky hranaté línie. Ku stolíku som ladila aj osvetlenie a to visiaci luster v kruhovom tvare a stolovú lampu v pracovnom kútiku. Stoličku za pracovným stolom som volila jemnejšiu aby nerušila svojím objemom. Farbu som zvolila transparentnú. Interiérový dizajn obývačky som zútulnila kobercom v bielo šedých odtieňoch a na okná som umiestnila iba záclony aby som závesmi neuberali miestnosti svetlosť.

Lokalita

Nitra

Typ stavby

Rekonštrukcia – bytový dom

Rozloha

17,02 m2

ZdielaťStart typing and press Enter to search

Shopping Cart