Dokonalá oáza

O návrhu

3D návrh spálne mal byť príjemným a pohodlným miestom, ktoré bude esteticky a prakticky prepojené so šatníkom pre domácich majiteľov.

Spálňu som chcela navrhnúť útulne a spraviť z nej príjemné miesto, ako aj z  priľahlého šatníka. Dispozične som 3D návrh spálne rozdelila stienkou a za ňu umiestnila doplňujúci šatník. Stienka je obložená drevom a pôsobí ako drevená stena z oboch strán. V hornej časti som navrhla podsvietenie po celom obvode. Z čelnej strany som na ňu umiestnila obrazy a zo strany šatníka som navrhla vešiaky na zavesenie domáceho oblečenia, županu a pod. Šatníkovú časť som navrhla bielu lesklú- v spodnej časti komody na bielizeň, prípadne iné drobnosti aby domáci nemuseli chodiť do šatníka. Vo zvyšnej časti som navrhla otváracie dvierka. Po stranách som umiestnila do šatníka presklené diely skrine s podsvietením, ktoré sú zároveň ozdobou pri vstupe do spálne z obývačky.

Posteľ som navrhla čalúnenú a pred ňu som umiestnila lavicu s odkladacím priestorom. Po stranách postele som navrhla menšie zavesené stolíky a nad každým z nich som umiestnila visiace svietidlá v čiernej farbe. Steny som v spálni navrhla v tapetách v béžovom dekore so zlatistými odleskami, prípadne by to mohla byť aj dekoračná omietka a túto som potiahla aj na stenu do šatníka a chodby, čo pekne celý priestor prepojí a zjednotí. Samozrejme som spálňu doplnila textíliami- závesy a koberec v doladených farbách. Toaletný stolík sa mi do spálne nezmestil, tak som mu našla miesto v šatníkovej časti, kde perfektne zapadne.

Šatník som spravila v rovnakej kombinácii ako ten v spálni a to tak, že jednu časť som spravila ako ozdobnú časť v drevodekore s podsvietením a presklenými dvierkami v čiernom ráme. A opačnú časť som uzavrela a dvierka sú biele lesklé s čiernymi úchytkami. Na konci tejto zostavy som navrhla spomínaný toaletný stolík so zrkadlom v čiernom ráme s podsvietením, kde som umiestnila barovú stoličku a lamelovú stenu za zrkadlom. Na stene oproti oknu som umiestnila drevený panel so zrkadlom, ktorý je z oboch strán podsvietený LED pásom. Dvere oddeľujúce jednotlivé miestnosti som dala jednoduché biele posuvnú do púzdra, nenápadnejšie aby vynikol krásny šatník a spálňa.

Lokalita

Fiľakovo

Typ stavby

Novostavba – rodinný dom

Rozloha

28,96 m2

Zdielať
Start typing and press Enter to search

Shopping Cart