Krížom-krážom

O návrhu

Návrh interiéru kuchyne s obývačkou mal špecifickú požiadavku zo strany majiteľa- zaujímavý strop s podsvietením. Manželka zasa dbala na dostatok úložných priestorov v kuchyni, skrytý vchod do špajze a malé sedenie pri okne.

Celú dennú zónu som navrhla v kombinácii svetlých farieb v odtieňoch dub, biela a sivá. V kuchyni som sa snažila splniť požiadavky majiteľky a navrhnúť ju tak, aby som v návrhu zhmotnila jej predstavy. Horné skrinky som navrhla do dvoch radov, pričom horné sú hlboké 60 cm a zmestí sa do nich veľa kuchynských pomôcok. Spodný rad skriniek zasa dobre poslúži na úschovu pohárov a tanierov. Ako zástenu som použila grafosklo s motívom abstraktných kvetov. V kuchyni našla svoje miesto aj veľká americká chladnička a vedľa spotrebičov aj malá vínotéka. Vchod do komory je vyriešený skrytými dverami, ktoré kuchyňu nerušia a pôsobia ako potravinová skriňa. Do kuchyne som umiestnila aj malý barový pultík s dvomi stoličkami, ktoré majiteľka pri príprave jedál iste ocení.

V obývacej časti som navrhla zavesenú monolitnú TV stenu, s prevažne uzavretým úložným priestorom. Jedinou jej ozdobou je vsadený úzky, sivý policový diel. Veľkosť priestoru dovoľovala do návrhu umiestniť veľkú sedačku v tvare U, ktorá poskytuje majiteľom zaručený komfort. Ako konferenčný stolík je použitý opracovaný kmeň stromu, ktorý si vyrába majiteľ a bude krásnou ozdobou interiéru.  Celý návrh interiéru kuchyne s obývačkou dopĺňa malé sedenie pri okne, ktoré si priala majiteľka na čítanie obľúbených kníh. No a korunou je nepravidelne členený strop so vsadenými led pásmi, ktorý vytvára zaujímavé geometrické útvary a rozhodne je najzaujímavejším prvkom interiéru.

Lokalita

Zohor

Typ stavby

Novostavba – rodinný dom

Rozloha

45,51 m2

Zdielať

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart