Jemná neha

O návrhu

Dizajn interiéru spálne mal byť príjemným a pohodlným miestom, ktoré bude esteticky a prakticky prepojené so šatníkom pre domácich majiteľov.

Spálňu som navrhla v bledých a svetlých farbách, ktoré ju rozjasnia a dodajú jej na vzdušnosti. Posteľ som situovala smerom viac k oknu, aby zostal majiteľom komfortný prechod do šatníka, nakoľko tam budú chodiť denne. Za posteľou som navrhla úzky sokel, ktorý slúži na dodekorovanie priestoru obrazmi, prípadne inými doplnkami. Nad neho som použila tapetu s bielym podkladom a béžovým geometrickým vzorom. Okolo okna som umiestnila drevený rám, ktorý akoby vystupuje do priestoru a tvorí zaujímavý prvok v spálni. Do tohto rámu som umiestnila koľajnice na záclony, aby ich nebolo pohľadovo vidieť.

Namiesto nočnej lampy som do soklu za posteľou navrhla integrovaný led pás a nad nočný stolík som z dreveného orámovania umiestnila visiaci luster. Oproti posteli som navrhla šedý TV panel so závesnými skrinkami a vedľa neho som umiestnila vysokú stojacu lampu. Každý z majiteľov má svoju časť šatníka, ktorá je riešená zrkadlovo a využíva maximálne možné využitie ponúkaného priestoru. Dizajn interiéru spálne podčiarkujú jemné záclony a na vzdušnosti nesú svoj podiel aj presklené dvere do šatníka, ktoré pôsobia v priestore veľmi elegantne a nerušivo.

Lokalita

Záblatie

Typ stavby

Novostavba – rodinný dom

Rozloha

19,75 m2

Zdielať
Start typing and press Enter to search

Shopping Cart