Pani tapeta

O návrhu

3D návrh spálne mal byť príjemným a pohodlným miestom pre majiteľov, ktoré bude v odtieňoch béžovej a hnedej farby s prírodnými prvkami.

Spálňu som chcela navrhnúť útulne a spraviť z nej príjemné miesto, kde hlavný prím bude hrať drevodekor a prírodné prvky. Majitelia vlastnili posteľ a konzolový stolík, ktorý som mala za úlohu zakomponovať do návrhu spálne. V spálni samozrejme nemôže chýbať úložný priestor a tak je na stene pri vstupe sústava bielych skríň, ktorá na konci prechádza do otvorenej drevenej police z ktorej vychádza nočný stolík s podsvietením v spodnej časti. Na strane pri okne je stolík vyvýšený a je z neho navrhnutý menší kozmetický stolík pre domácu pani. Jeho poloha pri okne poskytuje dostatok denného svetla na líčenie a veľké, okrúhle zrkadlo s LED podsvietením zas vytvára ideálne svetlo večer.

V časti za posteľou je navrhnutý na stene obklad z drevených lamiel a panelov a táto stena sa končí stierkou v jemných béžových farbách. Doplnky sú navrhnuté v jemne zlatej farbe a korešpondujú s prvkami v dennej zóne. No a hlavnú úlohu v tejto spálni zohráva nádherná fototapeta s prírodným motívom lesa a stromov v hnedých odtieňoch, ktorá priestor krásne oživí, vyplní a dodá mu potrebnú dávku originality. Spomínaný konzolový stolík si našiel miesto oproti posteli a ponúka priestor na jemné dodekorovanie miestnosti. Samozrejme v spálni nesmieme opomenúť vhodné textílie, v tomto prípade som na okná použila jednofarebné závesy s hladkými záclonami a veľký koberec. Celý strop po obvode ešte lemuje ozdobná stropná lišta s LED podsvietením v časti nad posteľou a dodáva tak tejto spálni poslednú bodku dokonalosti.

Lokalita

Bratislava- Klingerka

Typ stavby

Novostavba – bytový dom

Rozloha

16,06 m2

Zdielať


Start typing and press Enter to search

Shopping Cart