Batmanova skrýša

O návrhu

Dizajn interiéru detskej izby vychádzal z požiadavky vyťažiť z miestnosti čo najviac úložných priestorov. Tematika batmana a použitie studených odtieňov boli rovnako zadaním maminky.

Farby sa nesú v odtieňoch šedej, bielej, čiernej, doplnenú o chladnú modrú, ktorá tam pekne zapadla. Izbička nie je veľká, tak som sa snažila využiť každý kúsok miesta, ale pritom som sa snažila jej aj ponechať vzdušnosť.

Posteľ som použila pôvodnú, ktorú majitelia mali v doterajšej detskej izbe a umiestnila som ju pod okno. Na stenu oproti som navrhla police a skrinky hlboké 30 cm. Písací stolík je navrhnutý ako sklápací.  Otvorené poličky sú navrhnuté v spomínanej modrej farbe s tmavo sivým ohranením- je to veľmi pekný a zaujímavý detail. Všetky police sú podsvietené a zakončené oblúkom aby nehrozilo malému obyvateľovi riziko ublíženia.

Komody vedľa postele som navrhla jednoduchšie, vysoké 90 cm, doplnené o kožené úchytky. Za posteľou som na celú stenu navrhla jednoduchú bielu maľovku doplnenú o nálepky batmana. Lampu som použila balónik v priemere 30 cm, doplnený ešte o dva ďalšie- menšie.

Lokalita

Bratislava

Typ stavby

Novostavba – bytový dom

Rozloha

7,33 m2

ZdielaťStart typing and press Enter to search

Shopping Cart