Dizajn kuchyne s rustikálnym nádychom

O návrhu

Dizajn interiéru kuchyne mal byť ladený v rustikálnom štýle, ale aj s mierne moderným nádychom. Záujem o rustikálny štýl v poslednom období rastie, pretože vďaka tomuto štýlu sa ľudia cítia útulne a pohodlne. Interiér im v mnohom pripomína prázdniny na vidieku. 

Dizajn kuchyne má moderný základ, ktorý dopĺňajú provance, resp. vintage kúsky, ktoré sa môžu ľahko časom, ak by majiteľov omrzeli vymeniť.  Drevodekor je vo farbe dub halifax prírodný. Kuchyňu som ponechala celú v bielej farbe, spodné aj závesné skrinky som ponechala biele hladké. Vysoké skrine som navrhla s vyfrézovaním a úchytkami, aby kuchyňa nepôsobila celá príliš moderne. Ako zástena je použité biele sklo a rustikálnym prvkom v kuchyni je kamenný obklad a drevené trámy, doplnené o barové stoličky.

Varnú dosku dopĺňa výsuvný digestor, ktorý nenaruší vzhľad kuchyne a nechá vyniknúť krásnym prvkom v podobe troch drevených trámov umiestnených tak aby lemovali vchod do kuchyne. Dodajú jej krásny a originálny ráz. Pracovnú dosku som použila z technického kameňa. K takto navrhnutej kuchyni sa ľahko doladí obývačka, ktorej základ môžu tvoriť hladké povrchy. Doplnia sa podobným kúskom ako sú barové stoličky, prípadne sa niekde zopakuje obkladový kameň.

Návrh interiéru kuchyne pôsobí čisto, útulne a neopozerane, má dostatok úložných priestorov a verím, že v nej bude domáca pani tráviť rada čas.

Lokalita

Zborov nad Bystricou

Typ stavby

Novostavba – rodinný dom

Rozloha

11,25 m2

ZdielaťStart typing and press Enter to search

Shopping Cart