Modrá ako vítané osvieženie

O návrhu

Interiérový návrh kuchyne s obývačkou teda dennej zóny, mal mať jemné farby, ktoré budú osviežené modrou farbou.

Kuchyňa s jedálňou

Kuchyňu som dispozične navrhla do písmena U aby sa ponúkaný priestor využil čo najviac. Digestor som pre interiérový návrh kuchyne s obývačkou volila zabudovaný do skrinky. V kuchyni som použila dvierka z Ikei Voxtorp. Vysokú časť skríň som navrhla ako lesklú, zvyšok matný. Horné skrinky som zvolila modré. Ako pracovnú dosku som navrhla drevodekor v imitácii mramoru, pôsobí to veľmi jemne a mramor je veľmi nadčasový.

Jedálenský stôl sa zmestil pre 6 osôb, na odľahčenie priestoru som zvolila kombináciu bielych a priesvitných stoličiek rovnakého typu.  Tie priesvitné sú originálne a veľmi odľahčujú priestor. Jedálenský stôl je doska z masívneho dreva, doplnená o bielu podnož, ktoré dnes už viete kúpiť ako hotový prefabrikát, alebo si stačí nájsť šikovného zvárača, ktorý ich vyrobí namieru.

Obývačka

V obývačke som navrhla okolo okna drevené orámovanie, ktoré som v časti parapetu rozšírila a dá sa využiť ako miesto na čítanie alebo na živé kvety, ako mini zimnú záhradku. V rohu som toto olemovanie využila na uchytenie modrých políc, ktoré sú podsvietené, čo zároveň nahradí lampu na čítanie, či už na sedačke alebo na parapete.

TV stena je súvislým pokračovaním dreveného obloženia chodby. Po pravej strane som doplnila vysokú skrinku a spodnú som nechala bielu.  Sedačku som navrhla vzdušnejšiu, na nožičkách aby nepôsobila v priestore masívne. Obývačku som doplnila kobercom a obrazmi. Stenu za sedačkou som navrhla v šedo hnedom odtieni v línii dreveného obkladu. Na okná som umiestnila záclony a závesy v ľanovom dekore.

Lokalita

Bratislava

Typ stavby

Novostavba – bytový dom

Rozloha

27,73 m2

Zdielať
 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart